ICAN Institute / al. Niepodległości 18, 02‑653 Warszawa / Kontakt: 22 250 11 44 / E‑mail: kontakt@ican.pl

Spotkanie Klubu CFO

Antykruchość sposobem na wygraną w świecie VUCA

Szanowni Państwo,

1 czerwca, w hotelu "Bellotto" w Warszawie, odbyło się kolejne, zamknięte spotkanie w ramach klubu CFO.

Tym razem rozmawiano o strategii antykruchości jako sposobie na wygraną w świecie VUCA - akronim rozwijany jako: volatility (niestabilność), uncertainty (niepewność), complexity (złożoność) i ambiguity (niejednoznaczność).

Podczas warsztatów prowadzonych przez dr. Witolda Jankowskiego - redaktora naczelnego „Harvard Business Review Polska” - rozważano jakie szanse, ale także i trudności, niesie za sobą wdrażanie strategii znanej jako antifragility (antykruchość), pozwalającej wygrywać w czasach rynkowych turbulencji. To intrygujące rozwiązanie, stosowane z coraz większym powodzeniem przez światowych liderów, którzy nie boją się działać w zmiennym środowisku.

Uczestnicy spotkania nie tylko poznali skuteczne metody działania na turbulentnych rynkach i zwiększania kreatywności w codziennym działaniu, ale także nawiązali nowe kontakty i wymienili się doświadczeniami biznesowymi.


dr Witold Jankowski

dr Witold Jankowski

redaktor naczelny "Harvard Business Review Polska", prezes ICAN Institute

Inicjator przełomowych dla polskiego biznesu spotkań ze światowymi autorytetami zarządzania sprzedażą, takimi jak Neil Rackham, Andy Zoltners, Jeffrey Gitomer czy Dave Kurlan. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami badawczymi i szkoleniowymi (Imparta, CSO Insights, Objective Management Group i in.). Doświadczony wykładowca: w latach 1992-2000 wykładał w programach MBA w szkołach biznesu w Kanadzie; od tamtego czasu aż do dziś prowadzi programy rozwojowe dla top menedżerów w Polsce (Management™, Strategic Leadership Academy™). Jest twórcą linii programów zwiększania sprzedaży ICAN Total Selling™. Współpracował z wieloma firmami jako konsultant i trener (m.in. Goodyear Polska, SAP, Lyreco, Lotos, Hestia, Ciech SA, TPSA, Eurozet, GlaxoSmithKline, Kolporter, Grupa PSB, Węglokoks).